Deutsche Bank відмовився надати інформацію конгресменам про зв'язки Трампа з Росією

Deutsche Bank відмовився надати інформацію конгресменам про зв'язки Трампа з Росією

Демократи підозрюють, що кредити, видані Трампу, йшли під гарантії російського уряду

Deutsche Bank відмовився надати інформацію конгресменам про зв'язки Трампа з Росією
фото Shutterstock

Адвокати Deutsche Bank у відповідь на запит конгресменів від Демократичної партії, що закони США не дозволяють банку розголошувати конфіденційну інформацію, яка стосується Трампа і влади РФ, повідомляє агентство Reuters.

Deutsche Bank не відповів на запит американських конгресменів-демократів про можливі зв'язки президента США Дональда Трампа з Росією, посилаючись на законодавство США. Як сказано в листі адвокатів фінустанови, Deutsche Bank не може надати інформацію про банківські операції президента Трампа та його сім’ї, оскільки це заборонено законами, що захищають конфіденційність і особисті дані.

«Ми сподіваємося, що ви розумієте, як важливо для Deutsche Bank поважати межі, встановлені Конгресом і судами для захисту конфіденційної інформації», – зазначили авокати.

Як повідомлялося, група демократів у комітеті з фінансових послуг нижньої палати Конгресу США направила запит на ім'я гендиректора Deutsche Bank Джона Краяна 23 травня. Конгресмени цікавилися, чи «давав уряд Росії гарантії під кредити, що видавалися Трампу в Deutsche Bank, і чи були ці кредити якимось чином пов'язані з Росією».

Конгресмени можуть вимагати відповідні документи в судовому порядку, але для цього потрібне спільне рішення комітету з фінансових послуг, більшість в якому складають представники Республіканської партії. Ніхто з республіканців раніше не підтримав запит до Deutsche Bank.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті