Товарообіг між Україною і Казахстаном виріс до 25%

Товарообіг між Україною і Казахстаном виріс до 25%

Минулого року загальний обсяг торгівлі між країнами впав до $926 млн

Взаємна торгівля між Україною і Казахстаном в залежності від категорії товарів демонструє зростання на 15–25% з початку року, порівняно з показниками за такий самий період 2016 року. Про це повідомив тимчасовий повірений у справах України в Казахстані Володимир Джиджора, передає Інтерфакс-Україна.

«Ми з початку цього року спостерігаємо зростання порівняно з попереднім роком товарообігу між Україною і Казахстаном. За різними напрямками, від 15 до 24–25%», – сказав він.

Дипломат нагадав, що у 2016 році загальний обсяг торгівлі товарами і послугами між Україною і Казахстаном становив $926,7 млн, що на 21,2% менше, ніж в 2015 році.

За словами Джиджори, таке падіння українсько-казахстанського товарообігу в минулому році було обумовлено, зокрема, зниженням рівня платоспроможності казахстанського бізнесу в зв'язку з падінням цін на нафту і газ, ослабленням української економіки у зв'язку з бойовими діями на Донбасі, а також діями Російської Федерації в рамках введених нею «контрсанкцій», через що зросли ціни на транзитні послуги.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло