Продажі б/у автомобілів виросли у 6 разів

Продажі б/у автомобілів виросли у 6 разів

Першу позицію в рейтингу марок посіла Renault

За підсумками перших п'яти місяців частка б/у легкових автомобілів на первинному ринку України досягла 38%. За цей період їх було зареєстровано 18 тис. шт., що в 6 разів більше ніж у минулому році, повідомляє асоціація «Укравтопром».

За травень 2017 року Україні було поставлено на облік 4,5 тис. легкових автомобілів з пробігом. У порівнянні з результатом травня 2016 року спостерігається більш ніж 20-кратне зростання.

П'ятірка марок-лідерів в первинних реєстраціях б/у легкових автомобілів в травні повністю збігається з підсумковими даними за п'ять місяців цього року.

На першій позиції Renault – зареєстровано 886 б/у авто цієї марки, що становить 56% від загального обсягу реєстрацій легкових Renault.

Друге місце зайняв Volkswagen з результатом 782 шт., а це дві третини від загальної кількості реєстрацій авто цієї марки.

На третьому місці Skoda – 573 шт., що становить 51% від загального обсягу реєстрацій легкових Skoda.

На четвертому місці в цьому році марка Opel, б/у автомобілі якої реєструються значно частіше нових, а саме 392 шт., або 94% травневих продажів цього бренду.

П'яту позицію займає Nissan – 247 первинних реєстрацій. В результаті частка колишніх в експлуатації машин у внутрішньобрендових продажах Nissan склала 42%.

Нагадуємо, що за п'ять місяців поточного року на українському ринку нових легкових автомобілів було зареєстровано 30 000 продажів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло