У «Борисполі» добудують паркінг за 439 млн грн

У «Борисполі» добудують паркінг за 439 млн грн

Паркувальні площі аеропорту збільшаться на 2 тисячі машиномісць

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» уклав угодну з ТОВ «НАН» на добудову багаторівневого паркінгу за 439 млн грн. Переможця відкритих торгів визначили 8 червня, повідомляє прес-служба.

Участь у тендері брали 3 будівельні компанії, в тому числі ТОВ  «ІБК  «ЦЕНТРОБУД» та ТОВ «АЛЬТІС-КОНСТРАКШН», очікувана вартість закупівлі становила 440,5 млн грн.

Відзначається, що ТОВ «НАН» запропонував найнижчу ціну та найкоротший термін виконання робіт. Збудувати паркінг обіцяють упродовж 12 місяців з моменту підписання договору.

Передбачається, що паркувальні площі  аеропорту «Бориспіль» збільшаться на 2 тисячі машиномісць. Першу чергу на 1 тисячу місць планують здати в експлуатацію до червня 2018 року, другу до кінця 2018 року.

Як відомо, будівництво паркінгу в «Борисполі» почалося в 2010 році.Терміни за договором уже минули, однак об'єкт в експлуатацію досі не зданий.

Компанія-підрядник ПАТ «БУ 813» ініціювала судові справи проти аеропорту з метою виплати державних коштів. У серпні 2015 року аеропорт «Бориспіль» в судовому порядку розірвав договір з ПАТ «Будівельне управління №813» через неякісне виконання будівельних робіт. Державне підприємство змогло відсудити у генерального підрядника борг та пеню на загальну суму майже 95 мільйонів гривень.

Нагадуємо, що Кабінет міністрів затвердив фінансовий план міжнародного аеропорту Бориспіль на 2017 рік з очікуваним чистим прибутком у 1,5 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло