Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
Сотні українців без жодних перешкод вже перетнули кордони ЄС

Сотні українців без жодних перешкод вже перетнули кордони ЄС

Консульська служба доповіла, як працює безвізовий режим

Сотні українців без жодних перешкод вже перетнули кордони ЄС
Перші українці-мандрівники, що перетинають кордон ЄС без віз
Фото Департамент консульської служби МЗС України

Станом на ранок неділі сотні українців безперешкодно перетнули кордони країн Європейського Союзу за біометричними паспортами в рамках безвізового режиму Україна-ЄС, повідомляє прес-служба Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України.

«Безвіз – в дії. Консули в Румунії, Польщі, Словаччині, Угорщині повідомляють про безперешкодний перетин громадянами України кордону країн ЄС по біометричному паспорту. Загальна кількість українців, які перетнули кордон ЄС станом на 5:35, вимірюється сотнями. Консули продовжують здійснювати моніторинг ситуації в пунктах пропуску. В разі виникнення труднощів, консул поруч», – йдеться в повідомленні на офіційній сторінці Департаменту в Фейсбук.

Як повідомлялося, безвізовий режим між Україною і Європейським Союзом в ніч на неділю, 11 червня, офіційно вступив в силу.

Європейські країни відкрили кордони для України відповідно до своїх часових поясів.

Так, всі громадяни України при наявності біометричного паспорта можуть відвідувати 30 країн Європи без віз і перебувати там до 90 днів протягом 180 днів, а саме всі країни-члени ЄС, крім Великобританії та Ірландії, а також Швейцарію, Ліхтенштейн, Ісландію та Норвегію.

Нагадаємо, МЗС України порадило, що робити, якщо в країни ЄС не пускатимуть без віз. 11 червня в усіх пунктах пропуску чергуватимуть представники українського консульства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті