Спецназ ліквідував чоловіка, який застрелив 4-х односельчан у Підмосков’ї

Спецназ ліквідував чоловіка, який застрелив 4-х односельчан у Підмосков’ї

Колишній співробітник МНС кілька годин стріляв по перехожих і правоохоронцях

Спецназ ліквідував чоловіка, який застрелив 4-х односельчан у Підмосков’ї
фото http://real-vin.com

У Підмосков'ї завершилася операція силовиків із затримання озброєного чоловіка, який увечері 10 червня вбив чотирьох людей і поранив ще кількох в селищі Кратово. Про це повідомляє «Интерфакс» із посиланням на поліцію.

Так званого кратовського стрілка ліквідували, тому що при затриманні він «чинив активний опір», стверджує офіційний представник МВС РФ Ірина Волк.

За інформацією глави МВС РФ Володимира Колокольцева, в ході операції, яка ускладнювалася темрявою і щільною забудовою місцевості, легкі поранення отримали чотири спецназівці.

Повідомляється, що оскільки злочинець мав гранати, він влаштував «не менше 14 вибухів».

Нагадаємо, в селищі Кратово в Підмосков'ї чоловік відкрив стрілянину по перехожих із мисливської рушниці з території свого будинку та по правоохоронцях, які прибули на місце події. Загинули чотири людини.

Спроба силовиків знешкодити чоловіка ні до чого не привела, він закрився в будинку. Через деякий час він підпалив приміщення і вибрався в лісопосадку, де спецназ обмежив йому шлях до відступу.

За словами очевидців, стрілець страждав на психічні розлади і був учасником війни в Чечні. В Кратово проживав разом з матір'ю.

Раніше стрілок працював в одній із структур МНС РФ, був чорним копачем, жив вкрай замкнуто. Явних конфліктів з оточуючими у нього не було, судимостей не мав.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло