Ілон Маск показав перше зображення кросовера Model Y

Ілон Маск показав перше зображення кросовера Model Y

Прем’єра автомобіля повинна відбутися в 2019 році

Ілон Маск показав перше зображення кросовера Model Y
Model Y
Tesla

На зустрічі з акціонерами Tesla Ілон Маск вперше показав концепт електричного кросовера Model Y і розповів про помилки, допущені при випуску минулих продуктів. Учасники зборів також встановили принцип, за яким компанія буде обирати раду директорів.

Як зазначає The Verge, під час зустрічі Ілон Маск представив перше зображення електричного позашляховика Model Y (на фото), який буде офіційно випущений в 2019 році. Автомобіль буде побудований на новій платформі зі спрощеною архітектурою. За розміром електрокар буде більшим за Model 3, але меншим за Model X. На зображенні у автомобіля немає бічних дзеркал, хоча моделі з такою комплектацією не дозволяються на більшості ринків.

Маск також зазначив, що створення Model X на платформі Model S було помилкою. «Потрібно було відразу розробляти автомобіль як позашляховик, а седан – як седан. Підганяти одну невідповідну річ під іншу просто безглуздо», – визнав глава Tesla.

Ілон Маск показав перше зображення кросовера Model Y
Ілон Маск
Tesla

Як стало відомо раніше, цього літа почнуться поставки Model 3 – найбільш очікуваного і бюджетного електромобіля Tesla. Маск зазначив, що через напружені термінів виробництва першим покупцям буде доступний обмежений вибір відтінків, коліс та інших характеристик автомобіля.

Щоб впоратися з поставками автомобіля, Tesla автоматизує свої виробництва. Однак при випуску Model Y автоматизація «вийде на новий рівень». Більше того, Маск вважає, що Model Y буде користуватися більшою популярністю, ніж Model 3.

Засновник Tesla також розповів про електрофуру, яку компанія обіцяє представити у вересні. При розробці вантажівки інженери консультуються з потенційними споживачами, розповів Маск. Масштабне виробництво вантажного електротранспорту має розпочатися вже через кілька років.

На щорічній зустрічі акціонери також вирішили не обирати голів ради директорів Tesla щороку, а залишити колишній порядок з виборами кожні три роки. З пропозицією поміняти систему обрання виступила група пенсійних фондів штату Коннектикут. Її представники наголосили, що до складу ради директорів Tesla входять люди, які особисто або професійно тісно пов'язані з главою компанії Ілона Маском. Виходячи з цього, критики запропонували інвесторам проводити переобрання ради щороку, однак ідея була відхилена.

У недавньому листі співробітникам компанії Ілон Маск закликав усіх посилено працювати і прагнути до досконалості, щоб успішно конкурувати з численними «вбивцями Tesla». Маск також пообіцяв стояти біля верстатів на фабриці у Фрімонті, щоб оцінити умови праці, на які недавно поскаржилися робочі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло