Сенат США розповів про новий «удар» по Росії

Сенат США розповів про новий «удар» по Росії

Посилення санкцій підтримують як демократи, так і республіканці

Сенат США розповів про новий «удар» по Росії
фото Shutterstock

Сенатори від республіканської та демократичної партії у Сполучених Штатах близькі до угоди щодо посилення антиросійських санкцій. Про це повідомляє Politico.

Головним каменем спотикання є наскільки сильним має стати цей новий «удар».

Демократи налаштовані на більш жорсткий план, який би дозволив Конгресу блокувати наміри Трампа стосовно послаблення нинішніх санкцій проти РФ, а також ввести нові заходи у зв’язку із «втручанням» Росії в президентські вибори.

Республіканці більш обережні, хоча є і такі, які підтримують і введення нових санкцій, серед яких сенатор Ліндсі Грем.

«Будь-який член Конгресу, який не хоче покарати Росію, за те що вони зробила, зраджує демократію, – сказав Грем у неділю, – І якщо президент не підпише законопроект стосовно покарання Росії, він також зрадить демократію».

Минулого тижня сенатори працювали довгими годинами над створенням поправок стосовно російських санкцій, які можуть включати не менше як півдюжини елементів. Головною метою є не дати Конгресу жодних шансів послабити або відмінити санкції.

На питання, чи підтримає Білий дім, запропонований Сенатом законопроект, прес-секретар Сара Хакабі Сандерс повідомила журналістам, що адміністрація підтримує наявні санкції проти Росії і буде підтримувати допоки Москва не виконає свої зобов’язання з вирішення кризи в Україні. «Ми вважаємо, що існуючий режим санкцій стосовно органів виконавчої влади є найкращим інструментом примушення РФ виконати свої зобов’язання», – повідомила Сандерс.

Сам Трамп залишається найбільшим скептиком щодо втручання Москви в міжнародні вибори, в тому числі і ймовірне втручання у французькі вибори.

Момент голосування щодо санкцій стосовно Росії, скоріше всього, відбудеться в понеділок, коли на голосування буде поставлено іранський законопроект, до якого буде і прив’язано покарання РФ.

Для вступу законопроекту в силу, його має бути схвалено Сенатом і Палатою представників, щоб потрапити на підпис до президента. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло