ЄС очікує повного набуття чинності Угоди про асоціацію з Україною 1 вересня

ЄС очікує повного набуття чинності Угоди про асоціацію з Україною 1 вересня

Рада ЄС чекає на ратифікаційні документи від Нідерландів

ЄС очікує повного набуття чинності Угоди про асоціацію з Україною 1 вересня
Фото: pixabay.com

У Європейському Союзі очікують, що Угода про асоціацію між Україною та Євросоюзом вступить в силу в повному обсязі 1 вересня 2017 року, повідомляє Інтерфакс.

«Процес ратифікації Угоди практично завершено. Його ратифікували всі 28 країн ЄС. З 1 вересня угоду вийде на стадію своєї реалізації», – сказав глава представництва Євросоюзу в Україні Хьюг Мінгареллі.

Він вказав, що цей документ є дуже важливим через те, що він сприятиме політиці асоціації та інтеграції української економіки на європейський ринок.

На сьогоднішній день всі країни-члени Євросоюзу ратифікували Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

Разом з тим має ще статися кілька формальностей. Зокрема, Нідерланди повинні направити ратифікаційні документи в ЄС, після чого Рада ЄС повинна остаточно оголосити про завершення всіх формальностей в процесі ратифікації. Після цього документ набуде чинності в перший день другого місяця після завершення всіх процедур.

Нагадуємо, що у неділю, 11 червня 2017 року, починаючи з 00 години 00 хвилин, набрало чинності рішення Європейського Союзу про безвізові поїздки громадян України. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло