Жебрівський: на Донеччині розглядають можливість оголошення надзвичайної ситуації

Жебрівський: на Донеччині розглядають можливість оголошення надзвичайної ситуації

Без централізованого водопостачання лишилися 14 міст і 58 селищ, всього 382 тис осіб

Жебрівський: на Донеччині розглядають можливість оголошення надзвичайної ситуації
Фото УНIАН

На Донеччині без централізованого водопостачання лишилися 14 міст і 58 селищ, всього 382 тис осіб. Ситуація із водозабезпеченням області надзвичайно складна.

Про це повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на своїй сторінці в Facebook.

«Без води залишаються Волноваха, Селидове, Українськ, Гірник, Новоградівка, Покровськ, Мирноград, Родинське, Мар`їнка, Красногорівка, Вугледар та Добропілля. Населенню воду підвозять із резервних резервуарів та скважин. Залучаються люди та техніка ДСНС, комунальні та сільськогосподарські підприємства, які мають автоцистерни», – констатує Жебрівський.

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації наголосив, щоб за воду жодної копійки з людей не брали. До відома населення мають довести чіткі й зрозумілі графіки постачання питної й технічної води.

«Розглядається питання оголошення на Донеччині надзвичайної ситуації», – резюмував Павло Жебрівський.

Зазначимо, сьогодні, 12 червня, критична ситуація призвела до гучних заяв і в іншому регіоні – на заході України. Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що міська комісія звернулася до Кабміну з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Про це Садовий написав на своїй сторінці у Facebook: «Щойно міська комісія звернулась до уряду аби оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації. Організатори '"сміттєвої» блокади можуть починати святкувати. У нас дійсно не залишилось інших можливостей для уникнення екологічної біди».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті