Газопостачальним підприємствам виділять трохи «живих» грошей

Газопостачальним підприємствам виділять трохи «живих» грошей

МЕРТ пропонує перераховувати постачальникам газу 2,5% маржі від постачання газу населенню «живими» грошима

Міністерство економічного розвитку і торгівлі пропонує Кабінету міністрів встановити механізм, щоб постачальники газу населенню в рамках механізму спеціальних зобов'язань (PSO) отримували зі спецрахунків на звичайні розподільчі рахунки належні їм 2,5% маржі виключно «живими» грошима.

Відповідна ініціатива викладена у проекті урядової постанови «Про внесення змін до постанови Кабміну №296 від 26 квітня 2017 року», оприлюдненому на сайті відомства.

У разі прийняття цього документа, при покритті субсидіями 50% вартості поставленого населенню газу, газопостачальні компанії зможуть отримати на свої розподільчі рахунки 5% «живих» грошей від загальної суми коштів, що надійшли, а при покритті пільгами 80% вартості – 12,5%"живих» грошей від всього обсягу грошей, що надійшли.

З квітня 2016 року по квітень 2017 року підприємства реалізували населенню газ на 48,697 млрд грн. З цієї суми 32,56 млрд грн було покрито за рахунок субсидій та пільг. Це – 66,9% від загальної вартості поставленого населенню газу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло