Співвласник «Астарти» Іванчик опосередковано купив частину Української аграрно-страхової компанії

Співвласник «Астарти» Іванчик опосередковано купив частину Української аграрно-страхової компанії

«Астарта» об'єднує 5 регіональних підрозділів

Співвласник агропромислового холдингу «Астарта»  Віктор Іванчик опосередковано купив 48,84% Української аграрно-страхової компанії.

Про це йдеться в повідомленні агрохолдингу в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), передають Українські Новини.

Зокрема, агрофірма «Добробут» стала власником 48,8% акцій Української аграрно-страхової компанії.

Агрофірма «Добробут» розташована в Полтавській області, займається рослинництвом і тваринництвом.

Кінцевим бенефіціаром агрофірми є співвласник «Астарти» Віктор Іванчик.

До цього власником істотної участі в страховій компанії був кіпріот Міхаліс Пападопойлос, тоді як кінцевий бенефіціар був відсутній.

«Астарта» об'єднує 5 регіональних підрозділів: «Полтавазернопродукт»,  «Агрофірма ім. Довженка», «Добробут» (усі – Полтавська область), «Хмельницьке» (Вінницька область) і «Волочіск- Агро «(Хмельницька область).

Основною діяльністю холдингу є виробництво цукру, а також вирощування і реалізація зернових і олійних культур, цукрових буряків, виробництво м'яса і молока, переробка сої.

Компанія обробляє 250 000 га в 8 областях, має в своєму розпорядженні 8 цукрових заводів, молочні ферми на 30 000 голів і біоенергетичний комплекс в Глобині Полтавської області, який утворює промисловий цикл з цукровим заводом і заводом з переробки сої.

Нагадаємо, що канадська компанія Fairfax Financial Holdings сконцентрувала 28,01% акцій одного з найбільших виробників цукру в Україні агропромислового холдингу «Астарта».

Агропромисловий холдинг «Астарта» отримав 83 млн євро чистого прибутку в 2016 році. Цей показник в 5,2 рази більше, ніж роком раніше. Про це говориться на сайті Варшавської фондової біржі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло