Uber – у русі: звільняються топ-менеджери та підвищуються тарифи

Uber – у русі: звільняються топ-менеджери та підвищуються тарифи

У чотирьох містах України введено похвилинну тарифікацію поїздок

Uber – у русі: звільняються топ-менеджери та підвищуються тарифи
Фото facebook.com/UberUkraine

Головний директор з розвитку бізнесу Uber Technologies Inc. Еміль Майкл залишає компанію. Не уточнюється, йде Майкл з подачі компанії або за власною ініціативою. Його замінить Девід Ріхтке, який наразі є віце-президентом зі стратегічних ініціатив.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Крім того, Uber планує включити до складу ради директорів Вань Лін Мартелло, виконавчого віце-президента Nestle у Азії, Океанії та Африці на південь від Сахари. Офіційне оголошення може відбутися найближчим часом.

Мартелло стане восьмим голосуючим членом ради директорів. Раніше вона працювала на посаді головного фінансового директора Kit Kat і займала аналогічну посаду в міжнародному підрозділі Wall-Mart Stores.

Зазначимо, вчора стало відомо, що компанія Uber підвищила тарифи і ввела похвилинну тарифікацію в українських містах – а саме у Харкові, Дніпрі, Львові та Одесі. Зміна тарифної політики не торкнулася Києва.

В Uber пояснили введення нової тарифної сітки бажанням компанії залучити більше водіїв.

У Харкові вартість мінімального замовлення складе 25 грн, в Одесі – 30 грн, в Дніпрі – 25 грн, у Львові – 30 грн.

Uber – міжнародна технологічна компанія, яка розробляє мобільні сервіси за викликом автомобілів з персональним водієм. Компанія надає послуги більш ніж у 570 містах майже в 70 країнах, в тому числі в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло