МВС впроваджує нові білети з ПДР

МВС впроваджує нові білети з ПДР

Нові білети з’являться вже наступного тижня

Наступного тижня в сервісних центрах МВС відбудеться запровадження нових екзаменаційних білетів з правил дорожнього руху (ПДР). Про це на відкритті нового сервісного центру МВС у Києві на Петрівці заявив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій, повідомляє Укрінформ.

«У нас заплановано на наступному тижні запровадження нових екзаменаційних білетів (з ПДР. – Mind)», – зазначив Криклій.

Він додав, що результати громадського обговорення нових білетів з  ПДР «шалені»: було отримано понад 110 000 різноманітних зауважень і пропозицій. До цього процесу, за його словами, долучилися 11 000 громадян з різних куточків України, у тому числі з Криму.

«І до кінця року ми також обов'язково запустимо вже фіксацію іспитів як теоретичної, так і практичної частини іспитів (на отримання посвідчень водія. – Mind) на камери. Будемо ліквідовувати ті корупційні компоненти, на які постійно скаржилися громадяни, і треба буде забувати про якусь навіть теоретичну можливість придбати права, не маючи знань», – наголосив керівник Головного сервісного центру МВС.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло