Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
НАТО відкрив фонд на 2,25 млрд євро для реабілітації бійців АТО

НАТО відкрив фонд на 2,25 млрд євро для реабілітації бійців АТО

Гроші підуть на закупівлю сучасного високовартісного медичного обладнання

НАТО відкрив трастовий фонд на 2,25 млрд євро для забезпечення реабілітації бійців антитерористичної операції (АТО). Про це на брифінгу повідомив тимчасово виконуючий обов'язки начальника Центрального військово-медичного управління – начальник медичної служби Збройних Сил України Олександр Лабунец, передають Українські Новини.

«НАТО відкрив цільовий фонд з проведення медичної реабілітації військовослужбовців з бюджетом в 2,25 млрд євро для закупівлі необхідного сучасного високовартісного медичного обладнання, підготовки українських фахівців з реабілітації, розвитку центрів протезування», – сказав він.

Лабунец додав, що з початку АТО за підтримки країн – членів НАТО 287 українських військовослужбовців пройшли реабілітацію і лікування за кордоном. Переважно українських військових приймали медичні установи Німеччини, Естонії, Болгарії та Литви.

Він додав, що за підтримки США в Україні вводиться медична інформаційна система «Е-здоров'я», яка дозволяє вести базу даних поранених військових у зоні АТО і забезпечує доступ до інформації про кожного пораненого для працівників військових і цивільних медустанов.

Нагадаємо, у березні Міністерство оборони констатувало, що з початку проведення АТО на сході України 3235 військовослужбовців пройшли реабілітацію у військових медичних закладах.

Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО констатує проходження 6872 учасників АТО психологічної реабілітації в 2016 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті