ГПУ проводить обшук в «Укрзалізниці»

ГПУ проводить обшук в «Укрзалізниці»

Обшуки проводяться за фактом розкрадання 12 млн грн

Генеральна прокуратура України проводить обшук у будівлі ПАТ «Укрзалізниця» для фіксації фактів розкрадання великої суми коштів, що належать ПАТ. Про це повідомив заступник начальника відділу процесуального керівництва ГПУ Олександр Цилюрик.

«Зараз у будівлі «Укрзалізниці» співробітниками ГПУ проводяться слідчі дії, йде обшук з метою фіксації кримінальну правопорушення, яке стосується розтрати коштів ПАТ в особливо великих розмірах. Одному з керівників локомотивного господарства оголошено підозру, однак, так як він відсутній, повідомлення про підозру передано одному з членів правління», – сказав він в ефірі телеканалу NewsOne.

Цилюрик уточнив, що в кримінальному провадженні вивчаються розкрадання на сотні мільйонів гривень, а в рамках зазначеної оголошеної підозри фігурує сума в 12 млн грн.

Також він зазначив, що підозра висунута одному із заступників начальника департаменту локомотивного господарства, проте імені не назвав.

«По епізоду, за яким висунуто підозру, була закуплена за сприяння вказаного керівника в юридичної особи продукція неналежної якості, яка не могла бути використана в ремонті рухомого складу», – сказав Цилюрик, додавши, що ці закупівлі відбувалися в 2015–2016 роках.

За його словами, у зв'язку з відсутністю підозрюваного, так як він виїхав у термінове відрядження, членам правління ПАТ вручена повістка про необхідність явки підозрюваного в ГПУ, де будуть вестися подальші слідчі дії.

Він також зазначив що «Укрзалізниця» і глава правління Войцех Бальчун сприяють слідству: надають необхідні документи, не створюють ніяких перешкод.

Згідно з даними веб-сайту «Укрзалізниці», заступниками начальника зазначеного департаменту є Ігор Режіло та Віктор Лесик.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті