У Херсонській області запустили сонячну електростанцію за $50 млн

У Херсонській області запустили сонячну електростанцію за $50 млн

Електростанція зменшить викиди СО2 в атмосферу на 13 000 тонн на рік

У Білозерському районі Херсонської області відбулося відкриття фотогальванічної електростанції «Білозерка». Встановлена потужність нової сонячної електростанції заявлена на рівні 9 МВт, пікова потужність – 11 МВт. Про це повідомляє ITC.ua.

Електростанція займає площу 19,9 га і здатна щорічно генерувати понад 14 000 МВт електроенергії. При цьому наголошується, що, завдяки використанню енергії Сонця, вдасться зменшити кількість викидів СО2 в атмосферу майже на 13 900 тонн на рік.

Будівництво сонячної електростанції тривало два місяці. На цей термін близько 300 жителів прилеглих сіл і міст отримали робочі місця.

Реалізація проекту стала можливою завдяки співпраці місцевої влади, інвесторів, інженерів і генпідрядної організації групи компаній KNESS.

Внесок інвестиційної групи в будівництво сонячних станцій – $50 млн. До кінця року планується введення ще трьох станцій, встановленою потужністю 45,5 МВт.

Відзначається, що наразі на Херсонщині вже встановлені наземні сонячні електростанції сумарною потужністю 51,86 МВт.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло