Американські виробники труб звинуватили Evraz Абрамовича в демпінгу

Американські виробники труб звинуватили Evraz Абрамовича в демпінгу

EVRAZ North America вже захопив значну частину американського ринку труб

Американські виробники труб запідозрили канадську дочку російського холдингу Evraz в демпінгу. Про це повідомляє ВВС.

Виробники труб також заявили, що імпорт труб з Канади в США може загрожувати національній безпеці країни. Виробники закликають владу США обмежити імпорт труб.

Згідно з повідомленням, яке розмістила юридична компанія Wiley Rein, що представляє інтереси американських виробників труб, EVRAZ North America вже захопил значну частину американського ринку труб.

Американські виробники незадоволені рішенням енергетичної компанії Cheniere Energy вибрати Evraz в якості основного постачальника труб для будівництва трубопроводу Midship Pipeline. В рамках цієї угоди російська компанія повинна поставити 105 тисяч тонн труб великого діаметру. Вартість цього контракту може перевищити $100 млн.

В Американської асоціації виробників магістральних труб скаржаться, що якби угода була б укладена з компаніями з США, це створило б сотні робочих місць в країні.

Американські виробники заявили також про початок перевірки імпорту труб з Канади на демпінг. На їхню думку, в першому кварталі 2017 року Evraz поставляла труби за цінами, які нижчі витрат на сталь всередині США.

В кінці квітня президент США Дональд Трамп підписав меморандум, який активізує 232-й розділ закону про розширення торгівлі 1962 року. В рамках цього закону президент може обмежити імпорт будь-якого товару, якщо він загрожує національній безпеці країни. Але для того, щоб це довести, необхідно провести розслідування.

Адміністрація президента США обіцяла на цьому тижні представити доповідь про вплив імпорту стали на національну безпеку країни.

Evraz – один з найбільших виробників сталі в світі. Штаб-квартира компанії знаходиться в Лондоні, а найбільшим її акціонером є російський бізнесмен Роман Абрамович. Компанія є єдиним виробником труб великого діаметру в Канаді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло