Затримано оперуповноваженого відділу по боротьбі з незаконною легалізацією іноземців
Оперуповноважений був спійманий на хабарі
Слідчі столичної прокуратури у вівторок затримали при отриманні хабара в 285 000 грн старшого оперуповноваженого відділу боротьби з незаконною легалізацією іноземців Управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в місті Києві.
Про це повідомила прес-служба прокуратури міста Києва.
«Оперуповноважений вимагав від директора громадської організації грошові кошти в сумі $ 15 000 за закриття кримінального провадження щодо службового підроблення, а також за неперешкоджання законній діяльності цієї організації», – йдеться в повідомленні.
Наразі за місцем роботи та проживання затриманого проведені обшуки. Йому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].