США продовжили санкції проти Білорусі, введені ще 11 років тому

США продовжили санкції проти Білорусі, введені ще 11 років тому

У 2006 році санкції ввів Джордж Буш-мол. після недемократичних президентських виборів

США продовжили санкції проти Білорусі, введені ще 11 років тому

Президент США Дональд Трамп продовжив санкції, які були введені проти Білорусі Джорджем Бушем-молодшим в 2006 році через порушення білоруською владою прав людини і проведення виборів, які міжнародна спільнота визнала недемократичними.

Про це йдеться в опублікованому прес-релізі на сайті Білого дому.

Повідомляється, що Дональд Трамп продовжив дію указу, оскільки «дії і політика деяких членів уряду Білорусі та інших осіб продовжують створювати надзвичайну загрозу національній безпеці і зовнішній політиці Сполучених Штатів». Ці особи, сказано в заяві, підривають демократичні процеси або інститути Білорусі, що проявилося у вигляді вкрай недемократичних виборів у березні 2006 року; порушують права людини, пов'язані з політичними репресіями, включаючи затримання і зникнення людей; замішані в корупції, в тому числі шляхом зловживання державною владою.

Таким чином, з 16 червня 2017 року термін дії санкцій буде продовжено ще на один рік, сказано в прес-релізі.

Раніше повідомлялося, що Рада ЄС 27 лютого 2017 року продовжила на рік санкції проти Білорусі, які включають ембарго на постачання зброї і візові заборони та замороження рахунків стосовно чотирьох осіб.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло