СБУ проводить обшуки в СК «Дім Страхування» і «Саламандра»

СБУ проводить обшуки в СК «Дім Страхування» і «Саламандра»

Обшукують страхові компанії Юрія Явтушенка

СБУ проводить обшуки в СК «Дім Страхування» і «Саламандра»
Фото УНIАН

Служба безпеки України проводить обшуки в двох страхових компаніях, що належать Юрію Явтушенко – «ДІМ Страхування» і «Саламандра».

«Співробітники СБУ вилучають документи і техніку», – повідомив FinClub представник цих страхових компаній.

Приводом для візиту СБУ, нібито, стала стара кримінальна справа, заведена на Юрія Явтушенка кілька років тому.

«З боку регулятора до нас претензій бути не може, останні перевірки Нацкомфінпослуг в компаніях ніяких порушень не виявили», – уточнив співрозмовник видання.

Представник компанії не уточнив, про яку саме кримінальну справу йдеться.

Однак раніше Явтушенко, відомий на ринку передусім тим, що скуповує страхові компанії на межі банкрутства, фігурував у кількох кримінальних виробництвах.

Одна справа стосувалася шахрайських дій посадових осіб «Української екологічної страхової компанії» і компанії «Маркс.Капітал», які підозрювалися в доведенні «Української екологічної страхової компанії» до банкрутства.

Виробництво, відкрите Шевченківським РУ, стосувалося неправомірних дій посадових осіб СК «Лафорт».

Подільське РУ відкрило провадження щодо присвоєння майна та зловживання службовим становищем відносно посадових осіб страхової компанії «Добробут».

У компанії не заперечують і іншу версію того, що відбувається: СБУ може з'ясовувати походження коштів для фінансування факторингового бізнесу Юрія Явтушенка.

«Частково це правда, але обидві компанії своєчасно та у повному обсязі формують страхові резерви, у них адекватні виплати і в цілому стабільне фінансове страхування. Акціонер має повне право використовувати прибуток компаній у своїх цілях», – коментує журналістам ситуацію джерело.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті