Захворіло у світі
31,328,238
Померло у світі
964,839
Вилікувалось у світі
21,503,496
Захворіло в Україні
181,237
Померло в Україні
3,642
Вилікувалось в Україні
79,901
США не бажають бути заручниками Мінських домовленостей

США не бажають бути заручниками Мінських домовленостей

Сполучені Штати готові відступити від умов угоди задля припинення бойових дій на сході України

Держсекретар США Рекс Тіллерсон повідомив у середу, що Сполучені Штати можуть відступити від Мінської угоди, щоб покласти край бойовим діям в Україні. Про це повідомляє Reuters.

Тіллерсон зазначив, що можливо, український уряд зможе домовитися з Москвою поза структурою угоди 2015 року.

«Я думаю, що достатня гнучкість для досягнення цілей мінських зустрічей є важливою  Дуже імовірно, що уряди України та Росії зможуть дійти згоди через якусь структуру окрім «Мінська», – сказав Тіллерсон. – Моє застереження полягає у тому, що я не хотів би, щоб ми були «приковані наручниками» до мінських домовленостей, якщо виявиться, що сторони вирішать врегулювати питання через іншу угоду».

Мінська угода, ухвалена Францією та Німеччиною,підписана Росією та Україною в 2015 році, вимагає припинення вогню, виводу важкого озброєння з лінії фронту і конституційної реформи для надання автономності регіонам Східної України.

«Якщо вони думатимуть, що ми готові послабити санкції до того, як вони виконають мінські угоди і полишать Крим, я гадаю, що це просто заохотить Путіна продовжити його знущання, – сказав демократ Еліот Енгель, – І хто знає, до чого це може призвести». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті