Альфа-банк і Укрсоцбанк ділитимуть відділення

Альфа-банк і Укрсоцбанк ділитимуть відділення

Група вважає, що за допомогою поєднання двох типів підходів до клієнта, їм вдасться заволодіти ринком

СЕО банківської групи «Альфа-Груп» в Україні Іван Світек заявив, що оскільки Альфа-Банк і Укрсоцбанк є 2 активу АВНН в Україні, формат роботи роздрібних мереж повинен підкорятися загальній логіці. Альфа технологічніша і інноваційна, до неї тяжіють адепти digital cashless, мінімум раз на місяць випускається оновлення Альфівського мобільного банкінгу. Укрсоцбанк, в свою чергу, заточений під традиційні банківські продукти і персоналізований «сімейний» сервіс – банк не випадково виграв нагороду за найкраще обслуговування фізичних осіб в 2016 році. Але обом банкам є чому вчитися – один у одного, у українських конкурентів і європейських ринків. Тому вже в червні банки почнуть змінювати формат роздрібної присутності. На перехідному етапі група пропонуватиме ринку унікальний формат поєднання двох банків в одному приміщенні, коли одне відділення має каси і Альфи, і Укрсоцбанку. Так у кожного буде можливість вибрати той банк і ті умови, які більш виграшні саме для конкретного клієнта.

Про це повідомили Українські Новини.

За словами Світека, щоб не дублювати відділення обох банків в деяких локаціях, до кінця року група запланувала переїзд ряду торгових точок і кілька змін вивісок між Альфа-Банком і Укрсоцбанком. Банківська група прагне до розумної економії, що дозволяє більше інвестувати в якість і технології.

«Наша мета незмінна – ми хочемо стати лідером ринку. В результаті до кінця року ми отримаємо 2 порівнянні за розміром мережі – Альфи і Укрсоца – і це єдина банківська сім'я з точки зору надійності і підходу до обслуговування. Як і анонсувалося, наші банки стануть одним цілим в межах 1,5-2 років. Це буде найбільший приватний банк в Україні і ми реально хочемо стати ефективною ланкою загального ланцюга позитивних змін в країні «, – додав Світек.

Укрсоцбанк один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року.

Нагадаємо, що на загальних сборах акціонерів Укрсоцбанку у квітні 2017 року було обрано новий склад наглядової ради банку. До нового складу ради увійшли Рушан Хвесюк, Ільдар Карімов, Ендрю Бакстер, Роман Шпек, Ігор Мазепа та Лоренцо Джанотті. Роман Шпек, старший радник Альфа-Банку Україна та голова ради Незалежної асоціації банків України, увійшов до складу ради, змінивши Едуарда Кауфмана.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло