Нацполіція проводить обшук у приміщенні Національного агентства з питань запобігання корупції

Нацполіція проводить обшук у приміщенні Національного агентства з питань запобігання корупції

Обшук проводять за фактом використання завідомо підроблених документів

У приміщені НАЗК за адресою Дружби народів, 28, проходить обшук у службовому кабінеті Руслана Радецького. 

За інформацією джерела агентства Інтерфакс, обшук санкціонував Печерський райсуд Києва за клопотанням Генеральної прокуратури України.

Згідно з матеріалами клопотання, слідчі дії проводяться в рамках досудового розслідування за фактом використання завідомо підроблених документів та подачі їх до Київської міської кваліфікаційної комісії адвокатури з метою отримання свідоцтва на право заняття адвокатською діяльністю за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків) Кримінального кодексу України.

У свою чергу, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підтвердив факт проведення обшуків у службовому кабінеті Радецького.

«Дійсно, з ранку, відповідно до рішення суду, проводяться певні процесуальні дії щодо члена НАЗК пана Радецького. Йдеться про фальсифікацію документів. По цій темі йде розслідування», – сказав міністр журналістам у четвер у Києві.

Разом з тим він відмовився повідомити подробиці справи, поки тривають слідчі дії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло