Кабмін планує витратити на земельну реформу 900 млн грн

Кабмін планує витратити на земельну реформу 900 млн грн

Гроші підуть на оцінку земель та підготовку до продажу земель сільгосппризначення

Кабінет мінінстрів пропонує Верховній Раді виділити в 2018 році на проведення земельної реформи 453 млн грн, повідомляє ZN. Відповідно до затвердженої Бюджетної резолюції, у 2019 році планується виділити на проведення земельної реформи 132 млн грн, у 2020 році – 297 млн грн.

Виділені кошти будуть спрямовані на проведення загальнонаціональної оцінки земель, переведення матеріалів державного фонду документації із землеустрою в електронний вигляд, підготовку до продажу земель сільгосппризначення, адміністрування Державного земельного кадастру.

Нагадаємо, 4 квітня Міжнародний валютний фонд оприлюднив Меморандум співпраці з Україною, в якому йдеться про необхідність прискорення темпу реформ. Створення в Україні прозорого ринку землі в МВФ назвали однією з необхідних умов побудови сучасної ринкової економіки.

Наприкінці квітня постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше заявив, що ринок землі в Україні повинен запрацювати до початку 2018 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло