Захворіло у світі
31,880,241
Померло у світі
976,640
Вилікувалось у світі
21,983,692
Захворіло в Україні
188,106
Померло в Україні
3,757
Вилікувалось в Україні
83,458
Греція отримає черговий транш від ЄС

Греція отримає черговий транш від ЄС

Єврогрупа погодилась надати Греції кредит у розмірі 8,5 млрд євро

Єврогрупа у четвер погодилась надати Греції черговий кредит у розмірі 8,5 мдрд євро ($9,5 млрд), що дозволить витягнути країну з-під нависаючої загрози дефолту та надала деталі імовірного полегшення тягаря боргу у 2018 році, коли до процесу порятунку долучиться також Міжнародний валютний фонд.  Про це повідомляє Reuters, відповідне рішення опубліковано на сайті Єврогрупи.

Таке рішення було прийнято під час зустрічі міністрів фінансів країн Єврозони у Люксембурзі, у якій взяла участь голова МВФ Крістін Лагард, після того як Греція завершила впровадження усіх реформ, передбачених кредиторами.

Голова Європейського стабілізаційного механізму Клаус Реглінг повідомив, що виплата відбуватиметься двома траншами. Як повідомляється, перший транш надійде на початку липня і складатиме 7,7 млрд євро, з них 6,9 млрд євро будуть використані для погашення зовнішнього боргу країни, а 800 млн євро на інші заборгованості.

Обговорення стратегії полегшення боргового тягаря Греції відбувалось у Німеччині, найбільшому вкладнику в порятунок Греції, який очікує на вибори у вересні і не має бажання злити втомлених виборців обговоренням допомоги Афінам. Також Берлін хоче зберегти наявні важелі впливу на Грецію, щоб забезпечити проведення усіх необхідних реформ. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті