Заводи Ostchem відновлюють виробництво міндобрив

Заводи Ostchem відновлюють виробництво міндобрив

Запуску підприємств посприяло введення антидемпінгових мит на російські добрива

Черкаський «Азот», «Рівнеазот» і Сєвєродонецький «Азот» відновлюють виробництво добрив після більш ніж тримісячного простою, повідомляє прес-служба групи Ostchem.

Черкаський «Азот» уже почав операції з відновлення виробництва і до 20 червня планує вивести на 100% потужності роботу трьох основних цехів: цеху карбаміду, аміачної селітри та КАС (карбамідо-аміачної селітри). На «Рівнеазоті» і «Сєвєродонецькому об'єднанні «Азот» розпочинають підготовку до проведення пусконалагоджувальних робіт, необхідних для запуску виробництва.

У компанії відзначають, що робота всіх хімічних заводів холдингу буде в першу чергу спрямована на внутрішній ринок.

«За нашими оцінками, споживання внутрішнього ринку в період осінньої посівної складає близько 1,2 млн тонн азотних добрив. Нинішні сумарні виробничі потужності Черкаського «Азоту», «Рівнеазоту» і Сєверодонецького об'єднання «Азот» складають близько 350 000 тонн добрив на місяць», – йдеться в повідомленні.

Запуску підприємств також сприяло введення Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі (МКМТ) антидемпінгових мит на російські азотні добрива – карбамід і КАС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло