В Києві пройшов Глобальний саміт за мир

В Києві пройшов Глобальний саміт за мир

На саміті розглянули рішення, спрямовані на протидію посиленню у світі насильства

Перший Глобальний саміт за мир зібрав 14-15 червня 2017 року в столиці України понад 550 провідних вчених, у тому числі лауреатів Нобелівської премії миру, педагогів та політичних лідерів з 21 країни світу.

Тема саміту – «Наука та мир: перевірені рішення проблем насилля і соціальних конфліктів». Його учасники розглянули інноваційні та перевірені на практиці рішення, спрямовані на протидію посиленню у світі насильства та соціальних конфліктів.

Організатором цієї конференції виступив Глобальний Союз вчених за мир (ГСВМ) – міжнародна коаліція відомих вчених, діючих та колишніх глав держав, дипломатів й освітян, присвячена справі досягнення миру. Президію Глобального саміту очолював міжнародний президент ГСВМ Джон Хегелін – всесвітньо відомий квантовий фізик та активний пропагандист миру. Співголовами президії від України стали директор Інституту психології Академії педагогічних наук академік Сергій Максименко та генерал-лейтенант Василь Крутов, доктор юридичних наук й колишній керівник Антитерористичного центру.

Асамблея Глобального саміту розглянула велику кількість рішень і перспективних нових ідей, які охоплюють широкий спектр підходів до освіти, безпеки та оборони, економіки, існуючих соціальних систем й урядових структур, а також до захисту цивілізації від зростаючих загроз, спричинених глобальними кліматичними змінами. Асамблея ухвалила резолюцію із закликом до урядів країн світу впровадити ці перевірені на практиці рішення.

Особливе місце серед них займає підхід Brain-Based Approach to Peace (BBAP), який полегшує гострі стреси та викликану стресом насильницьку антисоціальну поведінку як на індивідуальному, так і на суспільному рівнях. Цей підхід офіційно схвалений та втілений вже у 38 країнах світу, у тому числі у 22 країнах Латинської Америки, де BBAP було впроваджено у державну освіту та підготовку національної міліції.

Військове застосування BBAP передбачає колективну практику трансцендентальної медитації за допомогою спеціальних підрозділів, відомих як «Профілактичне крило», спрямованих на нейтралізацію суспільного стресу та запобігання розв'язуванню військових конфліктів.

Колективний вплив гармонії й соціальної когерентності, спричинених цією технологією свідомості, неодноразово допомагав запобігти чи припинити тероризм і бойові дії, перевести конфліктні країни у стан міцного миру з відповідними покращеннями економіки, здоров'я нації та загальної якості життя. Подібну трансформацію у своїх країнах описали на саміті колишній президент Мозамбіку Жоакім Чіссано та представники інших держав. В ході Глобального саміту також було запропоновано впровадження підходу Brain-Based Approach to Peace в Україні.

Крім того, в резолюції Асамблеї було висловлено підтримку методам й технологіям протидії загрозі глобальної зміни клімату задля безпеки людства. Ефективні методи мінімізації кліматичних ризиків представив на саміті д-р Раджендра Пачаурі, колишній голова Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (IPCC) та лауреат Нобелівської премії миру 2007 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло