Суд повернув «Чорноморнафтогазу» родовища газу біля Криму

Суд повернув «Чорноморнафтогазу» родовища газу біля Криму

За позовом Генпрокуратури суд розірвав договір про спільну діяльність між «Чорноморнафтогазом» і компанією екс-нардепа Онищенко

За позовом Генеральної прокуратури України Господарський суд Київській області 14 червня 2017 року визнав недійсним договір між «Чорноморнафтогаз» (належить ДАК «Нафтогаз України») і ПрАТ «Пласт» (належить екс-нардепу Олександру Онищенко) про спільну діяльність по об'єднанню своїх зусиль для видобутку газу на Стрілковому і Архангельському газових родовищах.

В березені 2014 між ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» і ПрАТ «Пласт» укладено договір про спільну діяльність з об'єднання своїх зусиль для видобутку газу.

Згідно з умовами договору «Чорноморнафтогаз» вніс у спільну діяльність право користування газовими стрілецькі та Архангельським газовими родовищами. Вони знаходяться на шельфі Азовського і Чорного морів близько окупованого Криму. ПрАТ «Пласт» зобов'язалося внести 71 млн грн, з яких було внесено лише 1 млн грн. «При цьому, останнім незаконно отримувало від спільної діяльності прибуток в пропорційно більшому розмірі ніж ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз». Як наслідок державою недоотримано близько 20 млн грн. від продажу газу, видобутого при здійсненні спільної діяльності», – йдеться в повідомленні прес-служби.

У зв'язку з цим, заступник Генерального прокурора звернувся до суду з позовом про визнання недійсним договору, порушує публічний порядок і укладений без узгодження з ПАТ «НАК» Нафтогаз України «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло