Лондонська пожежа: Тереза Мей визнала, що уряд допустив помилки при першій допомозі

Лондонська пожежа: Тереза Мей визнала, що уряд допустив помилки при першій допомозі

Робота з постраждалими у перші години після трагедії була погано організована

Лондонська пожежа: Тереза Мей визнала, що уряд допустив помилки при першій допомозі
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Допомога постраждалим у результаті пожежі в лондонській багатоповерхівці Grenfell Tower і підтримка їх сім'ям була організована недостатньо добре. Про це йдеться в заяві канцелярії прем'єр-міністра Великобританії Терези Мей.

Заява була опублікована після того, як в суботу, 17 червня, глава уряду зустрілася з потерпілими в пожежі і родичами загиблих.

«Реакція наших служб оперативного реагування, Національної системи охорони здоров'я і місцевої громади була героїчною. Але, чесно кажучи, надання підтримки сім'ям, які потребували допомоги, і надання їм основної інформації в перші години після цієї жахливої трагедії, не було забезпечено досить добре»,- про це йдеться в заяві прес-служби Мей.

«Я почула про ці проблеми, і я наказала негайно вжити заходів з надання допомоги родичам жертв і тих, хто вижив», – заявила прем'єр-міністр після зустрічі з постраждалими.

Вона зазначила, що «люди втратили у вогні все і залишилися тільки в одязі, який був на них вдягнутий».

«Пожежа в Grenfell Tower була жахливою трагедією для суспільства і для нашої країни. Мій уряд робитиме все можливе, щоб допомогти тим, хто постраждав, домогтися справедливості і оберігати наш народ», – йдеться в заяві британського прем'єра.

Тереза Мей також розпорядилася почати «відкрите і прозоре» публічне розслідування трагедії.

Нагадаємо, у Лондоні пройшли протести проти поведінки Терези Мей у зв’язку з пожежею. Прем’єр-міністр три дні уникала зустрічі із постраждалими під час пожежі, чим накликала шквал критики і масове незадоволення британців.

Mind нагадує про перебіг подій цієї жахливої трагедії.

17 загиблих, десятки поранених: безпрецедентна пожежа у Лондоні 14 червня в західному Лондоні спалахнула пожежа в 24-поверховому житловому будинку Grenfell Tower. Однією з причин трегедії називають зовнішнє покриття будівлі. Детальніше читайте тут: http://bit.ly/2rzCXxK Джерело відео: Reuters

Posted by Mind UA on Thursday, 15 June 2017
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло