«Розлучення» між ЄС та Великобританією офіційно стартувало

«Розлучення» між ЄС та Великобританією офіційно стартувало

Британія планує покинути склад ЄС до кінця березня 2019 року

«Розлучення» між ЄС та Великобританією офіційно стартувало
фото Shutterstock

Сьогодні, 19 червня Лондон та Брюссель офіційно розпочинають переговори щодо виходу Великобританії зі складу Євросоюзу. Перший день перемовин розпочнеться близько 11:00 за місцевим часом. Про це повідомляє BBC.

Міністр Великобританії з питань Brexit Девід Девіс і офіціальний представник ЄС Мішель Барньє обговорять статус емігрантів, британський рахунок за «розлучення» з ЄС та кордон Північної Ірландії.

Девіс сказав: «Ми хочемо, щоб обидві сторони стали сильними і процвітаючими, здатними проектувати наші спільні європейські цінності і захищати безпеку наших громадян… Я хочу ще раз повторити на початку переговорів, що Британія залишиться вірним партнером та союзником наших друзів по усьому континенту.» Він відзначив також, що «шлях буде довгим», однак висловив сподівання на «глибоке партнерство на особливих умовах» між ЄС та Великобританією.

Як повідомили BBC власні джерела в ЄС, переговори будуть слідувати в першу чергу плану Євросоюзу, а майбутні відносини між двома сторонами, включаючи угоду про вільну торгівлю, якої прагне Великобританія, – на більш пізньому етапі. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло