Україна втратила 1% ВВП через блокаду неконтрольованих територій на сході України

Україна втратила 1% ВВП через блокаду неконтрольованих територій на сході України

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вимагає не допустити повторення блокади Донбасу в майбутньому

Україна втратила від несанкціонованої владою блокади неконтрольованих територій Донецької і Луганської області 1% ВВП, і важливо не допустити повторення таких спроб, в тому числі по блокаді залізничних перевезень з Росії, заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Про це йдеться у повідомленні delo.ua.

Він підкреслив, що блокада НКТ привела до втрати контролю над усіма активами в НКТ, і тепер замість платежів до українського бюджету, податки та інші платежі будуть використовуються на підтримку бойових дій злочинців.

Питання блокади на селекторі виникло у зв'язку з проханням голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка про підтримку правоохоронців у зв'язку із запланованою депутатами від «Самопоміч» у найближчі вихідні акцією по блокуванню залізничних поставок вугілля з Росії. На думку очільника області, ці акції повинні відвернути увагу від проблем львівського сміття.

За словами міністра, депутати замість блокування повинні вносити відповідні законопроекти, «а не ходити і робити з себе злочинця».

Нагадаємо, що підприємства, які знаходяться на окупованих територіях Донбаса, в 2016 заплатили податків та зборів до бюджету України на суму 6,3 млрд грн

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло