АМКУ дозволив китайській ManWah придбати 50% акцій Home Group з активами в Україні

АМКУ дозволив китайській ManWah придбати 50% акцій Home Group з активами в Україні

Man Wah Group отримає 50% голосів у вищому органі управління Home Group

Антимонопольний комітет України надав Man Wah Group Limited (Британські Віргінські острови) дозвіл на покупку акцій Home Group Ltd (Кайманові острови), дочірньої структури відомого європейського виробника товарів для дому, до складу якого, в тому числі, входить меблева фабрика ТОВ «Морган Феніче» у Рівненській області.

Згідно з повідомленням АМКУ, передає «Інтерфакс», відповідна покупка забезпечить Man Wah Group отримання 50% голосів у вищому органі управління Home Group.

За даними Man Wah Group, вона в листопаді 2016 року уклала меморандум про взаєморозуміння, а пізніше – акціонерну угоду з HG International і Home Group. В рамках акціонерної угоди HG International зобов'язалася передати дочірній структурі Home Group до 31 грудня 2016 року 75% частку в більшості підприємств в Польщі, в країнах Балтії і в Україні.

У свою чергу, Man Wah Group зобов'язалася придбати 50% акцій Home Group. Максимальна вартість угоди обмежена 50,7 млн євро. Man Wah Group до того ж надасть Home Group забезпечений акціонерами HG International річний кредит з переважним правом вимоги на $2 млн.

Стратегічний альянс груп дозволить ManWah отримати доступ до виробничих активів і мережі збуту Home Group в Європі. У свою чергу, Home Group зможе розширити виробничі потужності в Європі, а також отримає доступ до виробничих баз, постачальниками і мережами збуту групи ManWah в Китаї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті