Найбільша мережа АЗС «Приват» знизила ціни на автогаз

Найбільша мережа АЗС «Приват» знизила ціни на автогаз

У період з 16 по 19 червня вартість автогазу знизилася в ряді великих мереж

Найбільша мережа групи «Приват» знизила ціни в більшості регіонів на 15-90 копійок за літр.

При цьому діапазон цін в мережах АЗС групи залишається широким. Мінімальна пропозиція в Дніпропетровській і Рівненській областях – 10,45 грн / л. Максимальна ціна – 11,80 грн / л – в Одеській і Донецькій областях.

Про це повідомляє БізнесЦензор.

Також газ в межах до 39 копійок за літр подешевшав в мережах AMIC, KLO, Shell, ZOG, «БРСМ-Нафта», ОККО і інших.

Мінімальну на ринку ціну тримає «Авантаж 7» на АГЗП в Броварському районі Київської області – 9,59 грн / л. У Києві оператор знизив ціну до 10,45 грн / л, що також є мінімальним пропозицією в столиці.

«Барс 2000», на п'яти працюючих в Києві АГЗП торгує по 10,90 грн / л. При цьому оператор надає пряму знижку в 30 коп. / Л. У Київській області «Барс» торгує по 10,30 грн / л.

Як повідомлялося, 14 червня найбільша мережа групи «Приват» знизила вартість газу у Вінницькій, Дніпропетровській, Київській, Львівській і Черкаській областях на 15-45 копійок за літр.

Незважаючи на обмеження експорту ЗВГ з РФ, в травні на українському ринку утворився профіцит ресурсу, це призвело до падіння котирувань на кордоні України і Польщі та стрімкого зниження оптових цін. У червні динаміка зниження зберігається.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло