Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
Нафтогазова компанія EQT придбає свого конкурента Rice Energy за $6,7 млрд

Нафтогазова компанія EQT придбає свого конкурента Rice Energy за $6,7 млрд

У результаті злиття в США з’явиться новий найбільший виробник природного газу

Нафтогазова компанія EQT придбає свого конкурента Rice Energy за $6,7 млрд
фото з https://www.eqt.com

Американська нафтогазова компанія EQT Corp. заявила у понеділок, що збирається купити свого конкурента Rice Energy за $6,7 млрд. Злиття двох компаній дозволить створити найбільшу компанію-виробника природного газу в Сполучених Штатах. Про це повідомляє Reuters.

Акції Rice сягнули позначки у 27% до $24,95 на торгах після обіду, а акції компанії EQT в той же час впали на 7,6% до $27,05 за акцію.

Об’єднання компаній дозволить їм випередити Exxon Mobil і стати найбільшим в США виробником природного газу. Американські енергетичні фірми вливають кошти в штати, багаті на родовища газу, такі як: Пенсільванія, Західна Вірджинія та Огайо.

EQT заявила про плани бурити більш довгі горизонтальні свердловини в Пенсільванії, оскільки більша частина придбаних компанією площ, знаходиться неподалік від її власних.

«EQT на десятиліття відстає від технологій гідравлічного розриву пласта, якими володіють лідери галузі Marcellus/Utica, – сказав Даллас Салазар, генеральний директор консалтингової компанії Atlas Consulting, – EQT потрібно багато, і Rice пропонує багато із їй необхідного».

EQT заявила, що придбання збільшить середній об’єм продаж у 2017 році на 1,3 млрд кубічних футів в день.

Угода також надасть компанії доступ до середніх активів Rice Energy, включно із долею у розмірі 92%  в Rice Midstream GP Holdings. EQT візьме на себе близько $1,5 млрд боргу компанії. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті