Рада спростила у першому читанні інвестиції в цінні папери українських компаній

Рада спростила у першому читанні інвестиції в цінні папери українських компаній

Законопроектом заборонена реєстрація випуску цінних паперів якщо емітент зареєстрований в АТО

Народні депутати проголосували в першому читанні за проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів».  За прийняття законопроекту №5592д за основу проголосували 231 нардепів.

У законопроекті передбачені норми про заборону юридичним особам, які створені відповідно до законодавства країни-агресора або прямо чи посередньо особами, які є резидентами такої країни, здійснювати емісію цінних паперів на території України. Також уточнено звітний період для складання проміжної інформації про емітента та процедура прийняття рішення про примусовий викуп акцій міноритаріїв.

Законопроектом заборонено реєстрація випуску цінних паперів якщо емітент зареєстрований на тимчасово окупованій території України або території проведення анти-терористичної операції.

Нагадаємо, 14 червня 2017 року відбулася фінальна зустріч робочої групи по законопроекту щодо податку на виведений капітал. Мінфін разом з бізнесом, експертами та народними депутатами напрацювали текст законопроекту щодо податку на виведений капітал, який планується запровадити замість податку на прибуток. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті