Порошенко: «Українські військові можуть поділитися досвідом з американськими»

Порошенко: «Українські військові можуть поділитися досвідом з американськими»

Український президент з міністром оборони США обговорили військові справи України та російську агресію

Порошенко: «Українські військові можуть поділитися досвідом з американськими»
Фото Микола Лазаренко / прес-центр Президента України

В рамках офіційного візиту в Сполучені Штати президент України Петро Порошенко зустрівся у вівторок, 20 червня, з міністром оборони США Джеймсом Меттісом. Про це повідомляється на офіційному сайті українського президента.

Однією з ключових тем стала російська агресія на сході України та постійні спроби Росії та підтримуваних нею бойовиків підірвати процес мирного врегулювання.

«Глава держави висловив вдячність за тверду підтримку суверенітету і територіальної цілісності України з боку США», – йдеться в повідомленні.

Він подякував за важливу й неоціненну допомогу США в підвищенні обороноздатності української армії та реабілітації українських воїнів.

Президент наголосив на важливості єдиного міжнародного фронту у політиці санкцій проти РФ, поки не буде відновлено територіальну цілісність та суверенітет України, включно з Кримом.

Джеймс Меттіс висловив повну підтримку Україні та підтримав збереження санкцій проти Росії як країни-агресора.

«Навіть перед обличчям загрози агресії, кібератак та іншого ваша країна демонструє стійку відданість і робить багато. США залишаються на позиціях підтримки України», – наголосив Меттіс.

Велика увага була приділена зміцненню оборонного потенціалу України у рамках розвитку стратегічного партнерства зі США.

Саме американська підтримка зіграла ключову роль у становленні української армії, наголосив Порошенко:

«Ми разом з нашими американськими партнерами створили нові збройні сили України», – підкреслив він.

Він наголосив, що українське військо в умовах збройної агресії Росії набуло військовий досвід, яким Україна готова поділитися з американськими партнерами.

Нагадаємо, сьогодні відбулася важлива й успішна зустріч Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом. За короткий проміжок часу вдалося заторкнути всі ключові для України питання.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло