ФДМ повторно виставив на продаж Президент-Готель

ФДМ повторно виставив на продаж Президент-Готель

Стартову ціну знижено – до 323,142 млн грн

Фонд державного майна призначив на 25 липня цього року конкурс з продажу 100% акцій розташованого в центрі столиці Президент-Готелю. Стартова ціна – 323,142 млн грн. Головні вимоги до переможця – збереження основних видів діяльності Президент-Готелю протягом не менше п'яти років і недопущення звільнення працівників, яких на 1 квітня цього року – всього 12 осіб.

Як говориться у повідомленні, розміщеному у газеті «Відомості приватизації» кінцевий термін прийому заявок – 19 липня.

Наприкінці 2015 року, під час попередньої спроби ФДМ здійснити приватизацію Президент-Готелю, стартова ціна 100% його акцій була визначена на рівні 330,11 млн грн. Про намір придбати готель тоді заявили «Глобал Ріал Істейт Груп Лтд», «Дітон Компані», і ТОВ «Л.А.Р.К.» з Одеси, що є міноритарним власником частки в СК «Квадр».

Однак СК «Квадр» подала скаргу до Київського окружного адмінсуду, яка була задоволена, що зірвало конкурс. Київський апеляційний адміністративний суд лише на початку серпня 2016 року задовольнив апеляційну скаргу Фонду держмайна і скасував рішення Окружного адміністративного суду Києва про визнання незаконними дій та наказів Фонду про приватизацію готелю.

Власниками СК «Квадр», згідно з держреєстром, є кіпрська «Фесанес Коммершл Лтд» – 91% і ТОВ «Л.А.Р.К.» (Одеса) – 9%. Бенефіціари першої не вказані, тоді як міноритарним співвласником «Л.А.Р.К.» через ТОВ «Вертекс Юнайтед» (Одеса) виступає відомий бізнесмен Борис Кауфман.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло