У Південній Кореї втілять в життя ідею Ілона Маска про вакуумні поїзди

У Південній Кореї втілять в життя ідею Ілона Маска про вакуумні поїзди

Американська компанія почне спорудження треку для поїздів уже наступного року

У Південній Кореї втілять в життя ідею Ілона Маска про вакуумні поїзди
фото Hyperloop Transportation Technologies

Американський стартап Hyperloop Transportation Technologies (HTT) уклав комерційну угоду з владою Південної Кореї на спорудження повномасштабної мережі швидкісних вакуумних поїздів. Про це повідомляє агентство CNBC.

Стартап втілює в життя ідеї Ілона Маска про надшвидкий рух по місту в підземних трубах. Завдяки мінімальному аеродинамічному опору і магнітній левітації кабіни зможуть парити в повітрі. При цьому швидкість буде майже надзвукова. Поїзди в таких трубах рухатимуться зі швидкістю 1200 км/год за допомогою магнітів. Таким чином Південна Корея стане першою в світі країною, де буде втілено цей фантастичний проект. Початок будівництва заплановано вже на наступний рік.

Проект матиме назву HyperTube Express і знайшов підтримку Корейського департаменту технологічних інновацій та інфраструктури.

За угодою, влада Південної Кореї отримає в своє розпорядження науково-дослідні розробки HTT, в тому числі план створення інфраструктури та системи безпеки, повномасштабний тестовий трек, технології магнітної левітації та накопичення енергії.

Дірк Алборн, гендиректор компанії Hyperloop Transportation Technologies, поки що не надав інформації про прибутки, які отримає HTT в результаті угоди. Головна мета – ліцензувати технології HTT, а також спільно розробляти нові функції з корейськими інститутами.

«Ми знаходимося в процесі обміну знаннями. Обговорення спільних розробок поки що тільки почалося», – розповів він агентству.

За інформацією видання Wired, Південна Корея збирається побудувати мережу вакуумних поїздів за 4 роки і запустити її в дію вже у 2022 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті