Трамп не хоче працювати з бідними міністрами

Трамп не хоче працювати з бідними міністрами

Президент вважає, що міністри-мільярдери працюватимуть на благо країни, а не заради власної вигоди

Трамп не хоче працювати з бідними міністрами
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп пояснив, чому він увів до кабінету міністрів деяких мільярдерів з Волл-стріт під час мітингу в Айові у середу ввечері.  Про це повідомляє Business Insider.

«Хтось каже «Навіщо Ви призначили багату людину керувати економікою, – сказав Трамп, – Я відповів, тому що він має такий тип мислення, який нам треба…тому що вони представляють країну, їм не треба грошей».

«Я люблю усіх людей – і багатих, і бідних – але у цьому конкретному випадку, я не хочу бідняка, – продовжив Трамп, – Чи має це смисл? Якщо ви наполягаєте, я це зроблю – але мені більше подобається так як є».

Видання відзначає, що теперішні висловлювання Трампа протирічать його передвиборчій риториці.

«Я знаю цих хлопців із Goldman Sachs, вони мають загальний, повний контроль над Тедом Крузом  (американський сенатор від Техасу), – сказав Трамп під час передвиборчої кампанії 2016року, – точно так само, як і над Хіларі Клінтон». «Я знаю людей з Волл-стріт, – сказав Трамп у 2016, – Волл-стріт створює нам великі проблеми».

Трамп потрапив під шквал критики після того як призначив мультимільйонера із Golden Sachs Стівена Мнучіна міністром фінансів США, його заступником Джеймса Донована, а на посаду голови Національної економічної ради запропонував колишнього голову вищезазначеного банку Гері Кона.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло