Японські банки через Brexit переносять свої філіали з Британії до Франкфурта

Японські банки через Brexit переносять свої філіали з Британії до Франкфурта

Лондон може втратити 10 тисяч робочих місць у банківській сфері через вихід з ЄС

Японські банки Nomura і Daiwa зібралися перенести частину своїх операцій з Лондона до Франкфурта, щоб зберегти доступ до єдиного європейського ринку після Brexit, повідомляє Інтерфакс із посиланням на Financial Times.

Nomura, найбільший інвестиційний банк Японії, вже з наступного місяця запустить роботу офісу у Франкфурті. Туди переїдуть кілька десятків співробітників з Лондона, переважно з відділу продажів, який співпрацює з клієнтами з континентальної Європи.

Водночас лондонський офіс, де працюють близько 2,3 тис. співробітників, залишиться штаб-квартирою Nomura в Європі, на Близькому Сході і в Африці.

Daiwa, в свою чергу, в четвер подав заявку на перенесення частини бізнесу в Німеччину.

«Це забезпечить обслуговування клієнтів Daiwa в ЄС після того, як Великобританія покине його», – повідомили в Daiwa.

Видання припускає, що Франкфурт стане основним місцем, куди будуть переносити свої операції світові банки після Brexit. Серед претендентів також виступали Дублін, Люксембург і Париж.

З квітня про переведення співробітників з Лондона до Франкфурта повідомили близько 20 банків світу. У четвер інформовані джерела вказали, що саме сюди переїде частина операцій Morgan Stanley, раніше про високу ймовірність такого кроку заявили представники Goldman Sachs.

Загалом Лондон може втратити до 10 тис. робочих місць у банківському секторі в результаті Brexit, за оцінками експертів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло