Захворіло у світі
31,032,045
Померло у світі
960,729
Вилікувалось у світі
21,255,717
Захворіло в Україні
178,353
Померло в Україні
3,583
Вилікувалось в Україні
78,184
Гарантію належного проведення Євробачення у розмірі €15 млн Україні не повернули

Гарантію належного проведення Євробачення у розмірі €15 млн Україні не повернули

НСТУ з’ясовує причини накладення арешту на суму цієї гарантії

Гарантію належного проведення Євробачення у розмірі €15 млн Україні не повернули
фото з https://eurovision.ua

UA:Перший повідомляє, що «для гарантування та проведення Євробачення-2017 в Україні Європейській мовній спілці (ЄМС) було надано фінансову гарантію у сумі 15 млн євро як гарантію належного проведення Євробачення. Міжнародний пісенний конкурс був успішно проведений в Україні, отже сума гарантії мала повернутись».

Проте Женевське управління примусового стягнення заборгованості ініціювало процедуру накладення арешту на суму цієї гарантії. Підстави накладення арешту та ініціатора цієї процедури зазначено не було.

Голова правління НСТУ Зураб Аланія повідомив: «ми найняли юридичну фірму з Швейцарії, оскільки потрібно з’ясувати всі обставини справи та визначити порядок застосування процедури накладення арешту відповідно до швейцарського законодавства».

Як повідомлялось, 14 червня в Женеві під час засідання Наглядової ради Євробачення НСТУ як мовник-організатор Євробачення 2017 представила фінальний звіт про проведення пісенного конкурсу. Представники Європейської мовної спілки відзначили, що звіт української делегації прийнято та Євробачення в Україні пройшло на високому рівні. Також НСТУ отримала офіційного листа від ЄМС, в якому члени спілки висловили подяку всій команді організаторів Євробачення за проведену роботу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті