Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Індія придбає у США безпілотників на $2 млрд

Індія придбає у США безпілотників на $2 млрд

Країна посилює співпрацю із США в оборонній галузі

Індія придбає у США безпілотників на $2 млрд
фото Wikipedia

Напередодні зустрічі прем’єр-міністра Індії Нарендри Моді з Дональдом Трампом, яка відбудеться наступного тижня, США збирається поставити Індії 22 воєнно-морських безпілотники Predator.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела.

Угода стосовно продажу безпілотних літальних апаратів на суму $2 млрд розглядається у Нью-Делі як  ключовий критерій оборони, який процвітав під час президентства Барака Обами, але залишався у невизначеності під час правління Трампа, який повністю зосередився на співпраці із Китаєм щодо стримування ядерної програми Північної Кореї.

Індійський флот має на меті використовувати безпілотники для слідкування за територією над Індійським океаном. Така угода стала першою покупкою такого роду країною,  яка не є членом НАТО.

Індія, найбільший покупець озброєння США, хоче захистити свою берегову лінію протяжністю у 7 500 км, оскільки Пекін розширює свої морські торгові маршрути, а китайські субмарини все частіше ховаються у регіональних водах.

Індія уже має на використанні десятки ізраїльських тактичних розвідувальних безпілотників Heron та Searcher, але дрони Predator працюють на більших висотах і можуть переносити важчі вантажі.

Зустріч Моді і Трампа та угода щодо купівлі дронів мають на меті підтвердити зміцнення співробітництва між двома країнами в оборонній галузі. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті