WNISEF готовий інвестувати $30 млн у фонд, який підтримуватиме малий та середній бізнес в Україні

WNISEF готовий інвестувати $30 млн у фонд, який підтримуватиме малий та середній бізнес в Україні

Інвестиції будуть спрямовані в інформаційні технології, сільське господарство, легку та харчову промисловості

Регіональний інвестиційний фонд Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) виділив $30 млн новому інвестиційному фонду Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III), який інвестуватиме в малий та середній бізнес України та Молдови, орієнтований на експорт.

Про це йдеться у прес-релізі, опублікованому на сайті фонду.

«Ми раді інвестувати через EEFG III у швидкозростаючі, орієнтовані на експорт компанії з України та Молдови, при цьому генеруючи прибутки у всьому світі, – сказала Ярослава Джонсон, президент WNISEF. – Україна наразі у розпалі економічного відродження, що очолює інноваційно-налаштована молодь, яка є конкурентоздатною на міжнародних ринках, а також відстоює найкращі ділові практики і надихає інших слідувати її прикладу. Вони є лідерами, з якими EEGF III розраховує інвестувати в сектори, що включають інформаційні технології, легку й харчову промисловості та сільське господарство».  

Джонсон зазначила також, що Україна та Молдова продемонстрували вражаюче зростання експорту в І кварталі 2017 року на 29% та 27% відповідно, що забезпечує привабливі інвестиційні можливості для фонду.

Фонд Western NIS Enterprise пишається своєю більш ніж 23-річною історією в Україні та Молдові, за цей час фондом було інвестовано $168 млн в 118 компаній, де працює 25 000 осіб.

Голова правління WNISEF Денніс Джонсон зазначає, що місія фонду завжди була направлена «на підтримку малих та середніх підприємств в Україні та Молдові, а також на залучення додаткового приватного капіталу в регіон».

Цільовий розмір фонду складає $150 млн. У EEGF III інвестуватиме також Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Міжнародна фінансова корпорація, Нідерландський банк розвитку і Німецька інвестиційна корпорація DEG.

Раніше радник ЄБРР із зовнішніх зв’язків Антон Усов повідомив на своїй сторінці у Facebook про рішення банку інвестувати $30 млн у EEGF III.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті