Естонія відкрила перше в світі цифрове посольство в Люксембурзі

Естонія відкрила перше в світі цифрове посольство в Люксембурзі

Тепер кімната, де знаходяться сервери, - це представництво Естонії в Люксембурзі

Естонія відкрила перше в світі цифрове посольство в Люксембурзі
Фото pixabay.com

Естонія відкрила «посольство даних» у Люксембурзі. Це означає, що всі правила щодо захисту інформації, які діють в країні, повинні поширюватися і на її «цифрове посольство», пише Hightech з посиланням на портал Engadget.

Правила про те, що можуть робити і чого не можуть уряди з персональними даними, регламентуються тим, де ці дані зберігаються. Технологічні компанії зберігають інформацію на серверах по всьому світу, і уряди можуть використовувати це, щоб викрадати особисті дані.

Проте Естонія вирішила піти на ризикований крок і підписала угоду про відкриття «посольства даних» у Люксембурзі. Фактично, Люксембург оголосив цю серверну як представництво Естонії і не має права якимось чином втручатися у її діяльність. Таким чином, всі права і правила щодо захисту інформації, які діють в Естонії, повинні поширюватися і на її «цифрове посольство».

Після розпаду СРСР Естонія активно розвиває цифрові технології. За останні 20 років Естонія стала «цифровим раєм» – в країні стався технологічний бум. Серед найбільших досягнень цього буму – Skype, TransferWise, Kazaa, Fitsme і Playtech.

Минулого року Естонія вирішила збільшити населення своєї країни за рахунок 10 млн цифрових громадян. Країна також обіцяла допомогти Ямайці побудувати електронну державу, пише видання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло