Оболонський райсуд Києва почне розгляд по суті справи Януковича

Оболонський райсуд Києва почне розгляд по суті справи Януковича

Екс-президент звинувачується у скоєнні злочинів, передбачених чотирма статтями ККУ

В понеділок, 26 червня, о 10:00 Оболонський районний суд Києва почне розгляд по суті справи побіжного колишнього президента України Віктора Януковича, звинуваченого у державній зраді.

Про це оголосив головуючий суддя Владислав Дев'ятко 16 червня, передає Інтерфакс.

Оболонський райсуд Києва прийняв до розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням Януковича в держзраді і призначив перше засідання на 26 червня. Згідно з порядком на сайті суду, Янукович викликаний на засідання, заплановані 26, 29 червня, 6, 12, 13 липня, 3, 10, 17, 23 і 31 серпня 2017 року.

Янукович звинувачується в скоєнні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27 (мова йде про пособнике як однієї з категорій співучасника злочину), ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що призвело до загибелі людей або інших тяжких наслідків; передбачає позбавлення волі на термін від 7 до 12 років), ч. 1 ст. 111 (державна зрада, передбачає позбавлення волі на термін від 10 до 15 років), ч. 2 ст. 437 (ведення агресивної війни або агресивних воєнних дій, передбачає позбавлення волі на термін від 10 до 15 років) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що за оцінками Генпрокуратури, протягом правління екс-президента Віктора Януковича було вкрадено близько $40 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті