Захворіло у світі
31,032,045
Померло у світі
960,729
Вилікувалось у світі
21,255,717
Захворіло в Україні
178,353
Померло в Україні
3,583
Вилікувалось в Україні
78,184
На урядові сайти США здійснено кібератаку

На урядові сайти США здійснено кібератаку

При вході на сайти користувачів зустрічав надпис «Я люблю «Ісламську державу»

На урядові сайти США здійснено кібератаку
фото http://btools.com/europe/

Урядові веб-сайти, багато з яких в Огайо, перестали працювати у зв’язку з хакерською атакою у неділю. При спробі зайти на сайти, користувачі бачили повідомлення із закликом підтримати «Ісламську державу», Ірак та Сирію. Про це повідомляє CBSNews.

У повідомленні, опублікованому на веб-сайті республіканського губернатора штату Огайо Джон Кейсіча йшлося, що Трамп «нестиме відповідальність за кожну краплю крові, пролиту в мусульманських країнах». Повідомлення закінчувалось словами «Я люблю «Ісламську державу».

Таке ж повідомлення потрапило на урядові сайти у місті Брукхевн, Нью-Йорк, а також сайт Говард Каунті, штат Меріленд.

Відповідальність за атаку взяла на себе група Team System GZ.

Том Хойт, головний менеджер відділу зв'язків з громадськістю Департаменту адміністративних послуг штату Огайо, був одним із офіційних осіб, які підтвердили хакерську атаку.

«Всі уражені сервери були переведені в автономний режим, і зараз ми вивчаємо, як хакерам вдалось їх зламати, – сказав він, – Ми також співпрацюємо із правоохоронними органами, щоб краще зрозуміти, що трапилось».

Деякі вважають такі атаки незначними, але інші вбачають справжню причину для тривоги. «Прокиньтесь волелюбні американці. Радикальний іслам проникає в серце країни», написав Джош Мандел, кандидат від республіканців у Сенаті США у своєму Twitter. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті