На урядові сайти США здійснено кібератаку

На урядові сайти США здійснено кібератаку

При вході на сайти користувачів зустрічав надпис «Я люблю «Ісламську державу»

На урядові сайти США здійснено кібератаку
фото http://btools.com/europe/

Урядові веб-сайти, багато з яких в Огайо, перестали працювати у зв’язку з хакерською атакою у неділю. При спробі зайти на сайти, користувачі бачили повідомлення із закликом підтримати «Ісламську державу», Ірак та Сирію. Про це повідомляє CBSNews.

У повідомленні, опублікованому на веб-сайті республіканського губернатора штату Огайо Джон Кейсіча йшлося, що Трамп «нестиме відповідальність за кожну краплю крові, пролиту в мусульманських країнах». Повідомлення закінчувалось словами «Я люблю «Ісламську державу».

Таке ж повідомлення потрапило на урядові сайти у місті Брукхевн, Нью-Йорк, а також сайт Говард Каунті, штат Меріленд.

Відповідальність за атаку взяла на себе група Team System GZ.

Том Хойт, головний менеджер відділу зв'язків з громадськістю Департаменту адміністративних послуг штату Огайо, був одним із офіційних осіб, які підтвердили хакерську атаку.

«Всі уражені сервери були переведені в автономний режим, і зараз ми вивчаємо, як хакерам вдалось їх зламати, – сказав він, – Ми також співпрацюємо із правоохоронними органами, щоб краще зрозуміти, що трапилось».

Деякі вважають такі атаки незначними, але інші вбачають справжню причину для тривоги. «Прокиньтесь волелюбні американці. Радикальний іслам проникає в серце країни», написав Джош Мандел, кандидат від республіканців у Сенаті США у своєму Twitter. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло