Суд частково скасував блокування антиміграційного закону Трампа

Суд частково скасував блокування антиміграційного закону Трампа

Перетинати кордон можна буде лише тим, хто має зв’язки в США

Суд частково скасував блокування антиміграційного закону Трампа
Верховний суд США, Вашингтон, округ Колумбія
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Верховний суд США в понеділок частково відновив дію указу президента Дональда Трампа, який забороняє в’їжджати в країну мігрантам із 6-ти мусульманських країн. Про це повідомляє Reuters.

Обмеження полягає в тому, що заборона на в’їзд не може поширюватися на тих мігрантів, у кого є «надійні добросовісні стосунки з особою або організацією в Сполучених Штатах», тобто людина має надати достовірні документи або інші докази, які підтверджують легітимні відносини з фізособою чи юридичною особою в США.

Всім іншим біженцям у перетині кордону США буде фактично відмовлено.

Судові слухання в цій справі продовжаться у жовтні.

Трамп підписав антиміграційний указ 6 березня ц.р., яким накладав заборону на 90 днів в’їжджати в країну біженцям із Лівії, Ірану, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену та на 120 днів для біженців з усіх інших країн. За цей період уряд США мав імплементувати сильніші обмежувальні заходи проти біженців.

Указ Трампа був заблокований федеральним судом ще до того, як він встиг вступити в силу.

Нагадаємо, кілька штатів подали позов до суду на указ Трампа. Адвокати подали позов проти нового указу, оскільки заборона на переміщення нашкодить мусульманському населенню, яке проживає у США, туризму та запрошенню іноземних студентів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті