Волинь платитиме за газ на 13% менше

Волинь платитиме за газ на 13% менше

Клієнтами «Волиньгаз Збут» є понад 240 000 сімей Волині і близько 4000 промислових і комунально-побутових підприємств області

Компанія-постачальник газу «Волиньгаз Збут» зменшила на 13% вартість газу для комерційних споживачів за чотири місяці

Про це повідомили в компанії «Волиньгаз Збут».

У повідомленні йдеться, що у червні 2017» Волиньгаз Збут « зменшив ціну на природний газ до 8 828.04 грн за тис куб. м. для бюджетних установ, комунально-побутових підприємств і промисловості Волині. Тобто всього за 4 місяці вартість блакитного палива знизилася на 13%.

Після скасування державного регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, що відбулося 1 жовтня 2015 року, « Волиньгаз Збут «поставляє газ промисловим споживачам, бюджетним організаціям та іншим суб'єктам господарювання області на ринкових умовах.

Компанія запевняє, що споживач може вільно обрати кращого для себе постачальника, незважаючи на запропоновану ціну, умови оплати, наданий сервіс.

Також «Волиньгаз Збут» має можливість пропонувати клієнтам конкурентоспроможну ціну і оптимальні умови оплати.

Наразі клієнтами «Волиньгаз Збут» є понад 240 000 сімей Волині і близько 4 тисяч промислових і комунально-побутових підприємств області.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло