Три журналісти CNN звільнились через статтю про зв’язки Трампа з Росією

Три журналісти CNN звільнились через статтю про зв’язки Трампа з Росією

Опублікована історія містила неперевірені дані

Американська телекомпанія CNN прийняла відставку трьох журналістів, які брали участь у розслідуванні зустрічі радника Трампа, Ентоні Скарамуччі, із головою російського інвестиційного фонду РФПІ перед інавгурацією. Про це повідомляє The Guardian.

Історія була опублікована на веб-сайті у четвер., а видалена вже у п’ятницю ввечері. CNN негайно вибачився перед Скарамуччі, одним із членів перехідного штабу Трампа.

Авторі історії, Томас Френк, був серед тих, хто звільнився. Також втратили роботу Ерік Ліхтблау, помічник головного редактора у Вашингтонському бюро CNN, і Лекс Харріс, керівник відділу розслідувань.

Коли CNN тільки розміщувала історію, вона зазначила, що та не відповідає її редакційним стандартам. Епізод став руйнівним для медіакомпанії, яку Трамп і раніше висміював як мережу «фейкових новин».

Достовірність статті швидко поставили під сумнів, в тому числі і сайт Breibart News. Було встановлено, що історію опублікували без попередніх перевірок.

Представник CNN повідомив, що саме недотримання необхідних процедур призвели до відставки журналістів. Достеменно невідомо, що в історії було неправдою і чи буде CNN продовжувати розповідати про хід подій

В історії йшлось проте те, що сенатський розвідувальний комітет вивчав обговорення 16 січня між Скарамуччі та Кирилом Дмитрієвим, чий російський фонд керує інвестиціями американських компаній в Росії  Також у розповіді мова йде про те, що два сенатори-демократи хотіли дізнатись, чи казав Скарамуччі про можливість відміни санкції проти Росії, рішення, яке б вплинуло на інвестиційний фонд.

Після спростування, Скарамуччі написав у своєму Twitter: «CNN зробив все правильно. Класний хід. Вибачення прийняті. Усі помиляються. Продовжуємо далі». 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло